Ciągniki rolnicze

Urządzenia rolnicze w ofercie firmy KUNERT Poladowo to produkty zaprojektowane z uwzględnieniem oczekiwań wszystkich użytkowników. Gwarantują one nie tylko oszczędność paliwa oraz dużą moc, ale także ogromną uniwersalność. W naszej ofercie odnajdą Państwo ciągniki znanych światowych producentów o najlepszych parametrach jakościowych.

Maszyny nowe

Maszyny rolnicze

Firma KUNERT Poladowo posiada w swojej ofercie produkty najlepszych światowych producentów, takich jak Hardi, Pottinger czy też WEIDEMANN . Na całym świecie doceniana jest niezwykła funkcjonalność, niezawodność oraz prostota obsługi maszyn rolniczych, która gwarantuje najwyższe zadowolenie z dokonanego zakupu.

Maszyny używane

Części zamienne

W swoim asortymencie firma KUNERT Poladowo przygotowała także ogromny wybór części zamiennych do ciągników, urządzeń i maszyn rolniczych najbardziej znanych i popularnych producentów na świecie. Proponujemy części nie tylko do maszyn będących w naszej ofercie, ale także do wielu innych.

Części zamienne


Promocje

Wyprzedaż rocznika !!!. Promocja ciągników ZETOR - wyprzedaż rocznika !!! Szczegóły w dziale handlowym oraz u przedstawicieli handl...

Czytaj dalej

Aktualności

Życzenia Świąteczne. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmos...

Czytaj dalej


Maszyny i ciągniki rolnicze sprzedaż części - Kunert

Sprzedaż i naprawę sprzętu prowadzimy od wielu lat, stale dbając o najwyższe standardy współpracy z klientem. Wieloletnie doświadczenia w dziedzinie napraw sprzętu rolniczego oraz stałe wzmacnianie oferty pozwoliły dokonać zabiegu kompletnej profesjonalizacji naszych działań. Urządzenia Zetor - i maszyny rolnicze sprzedaż - Pottinger oraz Hardi - to gwarancja profesjonalizmu podejmowanych działań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji. Proponujemy także Quady Yamaha, części zamienne do ciągników (Zetor i innych) oraz maszyn (Hardi, Pottinger i innych). Produkty rolnicze, które oferujemy naszym partnerom, pochodzą wprost do producentów prestiżowych marek - najlepszych firm na świecie. Warto więc postawić na najlepszych.