Aktualności

s1

Święta Bożego Narodzenia 2020

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia pragniemy życzyć pełnych radości i spokoju świąt. 

Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery. Dużo radości, pogody ducha, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

Właściciele i pracownicy 

KUNERT Sp.J.  

17 grudnia 2020

RABAT 10% na przegląd ładowarki MERLO

Od 01.11.2020r do 31.12.2020r każdy klient, który zdecyduje się na przegląd swojej ładowarki teleskopowej marki MERLO (bez względu czy jest to ładowarka w okresie gwarancyjnym czy też poza okresem gwarancyjnym) powołując się na informację o akcji promocyjnej otrzyma specjalny upust w wysokości 10%.

Upust zostanie przyznany zarówno na usługę wykonania przeglądu jak i na materiały wykorzystane do jego wykonania (upustowi nie podlegają koszty dojazdu na przegląd do klienta).
Zachęcamy do kontaktu z naszym działem serwisu pod numerem TEL. 65/518-03-84 bądź mailowo na adres serwis@kunert.com.pl

02 listopada 2020

RABAT 10% na przegląd ciągnika ZETOR

Od 01.11.2020r do 31.12.2020r każdy klient, który zdecyduje się na przegląd swojego ciągnika marki ZETOR (bez względu czy jest to ciągnik w okresie gwarancyjnym czy też poza okresem gwarancyjnym) powołując się na informację o akcji promocyjnej otrzyma specjalny upust w wysokości 10%.

Upust zostanie przyznany zarówno na usługę wykonania przeglądu jak i na materiały wykorzystane do jego wykonania (upustowi nie podlegają koszty dojazdu na przegląd do klienta).
Zachęcamy do kontaktu z naszym działem serwisu pod numerem TEL. 65/518-03-84 bądź mailowo na adres serwis@kunert.com.pl

02 listopada 2020

Informacje organizacyjne

Ze względu na pogarszającą się sytuację związaną z obecnością koronawirusa zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następujących zmian: 

  1. Od listopada 2020r firma będzie czynna od poniedziałku do piątku (soboty będą nieczynne)
  2. Klienci korzystający z serwisu stancjonarnego proszeni są o pozostawienie maszyny na czas naprawy i jej odbiór po zakończonej naprawie (nie będzie możliwości oczekiwania na zakończenie naprawy na terenie i w pomieszczeniach firmy)
  3. Klienci korzystający z serwisu mobilnego proszeni są o zapewnienie pracownikowi serwisu bezpiecznych warunków pracy (zachowanie dystansu społecznego) 
  4. Klienci korzystający z usług stacjonarnych (serwis, części, sprzedaż maszyn) proszeni są o stosowanie maseczek ochronnych (zasłaniających usta i nos)
  5. Zachęcamy naszych klientów do korzystania z naszego sklepu internetowego oraz do płatności bezgotówkowych (karty płatnicze)
  6. Nasi doradcy techniczni są do Państwa usług w godzinach pracy firmy. Dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Kontakt"  
22 października 2020

Zmiana godzin pracy

Informujemy, iż od 4 maja 2020r zmianie ulegają godziony pracy firmy:

PON - PT: 07.00 - 15.00

SOBOTA: 07.00 - 13.00 

06 maja 2020

ATRAKCYJNE ceny maszyn POTTINGER

UWAGA !!!
Mega ATRAKCYJNE ceny maszyn zielonkowych PÖTTINGER !!! Ilość maszyn w ofercie ograniczona !!!

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty maszyn PÖTTINGER w KUNERT Sp.J.

Kupując w naszej firmie masz gwarancję atrakcyjnej ceny i dostępności maszyn od ręki.
W ofercie również możliwość skorzystania z finansowania fabrycznego PÖTTINGER Finance na preferencyjnych warunkach (warianty dopasowane do każdego klienta w tym również 0%)

Szczegóły w dziale handlowym KUNERT Sp.J. oraz u doradców handlowych

24 kwietnia 2020