Ciągniki i maszyny używane

s1
Ciągniki i maszyny używane

Używane ciągniki Zetor czy innych marek oraz używane maszyny rolnicze bywają dobrym wyborem dla właścicieli gospodarstw, którzy chcą uzupełnić swój park maszynowy. W prezentowanej przez nas ofercie to najczęściej sprzęt markowy, dobrze wypełniający swoje zadania, a przy tym dostępny w niższej cenie niż urządzenia fabryczne.

Firma KUNERT Poladowo z Wielkopolski w swoje podstawowej ofercie sprzedaje nowy sprzęt fabryczny – ciągniki rolnicze Kubota i inne urządzenie dla gospodarstw rolnych i branż pokrewnych. Często jednak jesteśmy w bliskim kontakcie z naszymi Klientami i pomagamy im sprzedać używane ciągniki Zetor i innych marek oraz używane maszyny rolnicze.

Sprzedaż używanych maszyn rolniczych

Na jakich zasadach działa sprzedaż używanych maszyn rolniczych w naszej firmy? Klienci, którzy chcą sprzedać za naszym pośrednictwem używany ciągnik Zetor lub innej marki muszą skontaktować się z naszymi sprzedawcami. Za ich pośrednictwem ogłoszenie z opisem urządzenia i ceną zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Osoby zainteresowane kupnem używanej maszyny rolniczej kontaktują się bezpośrednio z jej właścicielem i wspólnie ustalają szczegóły transakcji. Taka forma wymiany to propozycja dla osób poszukujących sprawnych, wysokiej jakości urządzeń w niższej cenie.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu kupna i sprzedaży używanych ciągników Zetor i innych marek oraz używanych maszyn rolniczych. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do ciągników rolniczych przez internet. Zachęcamy do porównania ofert nowego i używanego sprzętu.

Opryskiwacz PILMET 1215

OŚWIETLENIE DROGOWE, WOM, WERSJA XL ...

Przejdź do oferty