Ciągniki rolnicze

s1
Ciągniki rolnicze

Niezawodne i funkcjonalne ciągniki rolnicze to niezbędne maszyny na wyposażeniu nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Oferujemy szeroki wybór markowych ciągników rolniczych Kubota oraz części zamienne do ciągników rolniczych.

Bogactwo modeli, zróżnicowane możliwości i funkcje, silniki o różnych mocach – wybór odpowiedniego ciągnika rolniczego nie jest prostą sprawą. Nie zawsze gospodarstwo wymaga, aby obsługiwała je maszyna o dużej mocy z pełną gamą specjalistycznych funkcji. Dla inwestorów znaczenie ma także rozmiar ciągnika rolniczego, czy rozstaw kół. Niektórzy Klienci szukają maszyn, które dobrze sprawdzają się także w lesie, czy sadach albo w trudnym, pofałdowanym terenie.

Nasi specjaliści dobrze znają każdy model ciągnika rolniczego z katalogu KUNERT Poladowo – ich zalety, przewagi i ograniczenia w stosunku do innych maszyn. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z Klientami, pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj ciągnika rolniczego do rodzaju i wielkości gospodarstwa.

Ciągniki rolnicze Kubota 

Blisko współpracujemy z producentem ciągników rolniczych Kubota. To uznana w świecie firma rodem z Japonii z dużym doświadczeniem i oferująca szeroki asortyment. Skonstruowane przez nich rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, charakteryzują się wysoką oszczędnością paliwa i wydajnością.

Udostępniamy asortyment, który doceniony został na całym świecie, głównie za swoją funkcjonalność i znakomite parametry techniczne. Ciągniki Kubota M7003, ciągniki Kubota M6002, ciągniki Kubota M5002, ciągniki Kubota M4003 i inne modele charakteryzują się dużą siłą uciągową, elastycznym momentem obrotowym czy nieskomplikowaną obsługą. Prowadzimy także sprzedaż maszyn rolniczych Kubota i innych marek.

Poniżej prezentujemy asortyment ciągników rolniczych marki KUBOTA. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z działem handlowym.

Ciągniki Kubota

Dowiedz się więcej