Części zamienne

s1
Części zamienne

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do ciągników rolniczych i części zamiennych do maszyn rolniczych. Oferujemy produkty sprawdzonych i solidnych firm znanych z wysokiej jakości urządzeń oraz zamienniki nie ustępujące im solidnością wykonania. Każde intensywnie używane urządzenie narażone jest na zużycie pracujących części, które muszą być co pewien czas wymieniane. Wymaga tego bezpieczeństwo pracy i utrzymanie wysokiej sprawności urządzeń. W innym wypadku użytkownik narażony jest na awarie sprzętu i większe wydatki związane z naprawami. Firma KUNERT Poladowo oferuje części zamienne do ciągników rolniczych i części zamienne do maszyn rolniczych w szerokim asortymencie. Prowadzimy także serwis maszyn rolniczych.

Oferta części zamiennych

Oferujemy części Kubota do ciągników z naszego katalogu, ale dysponujemy także produktami innych firm, mamy np. części do Ursusa, czy części do maszyn Deutz-Fahr oraz Zetor. Z myślą o Klientach dla których najważniejsza jest niezawodna i wydajna praca ciągników i maszyn, przygotowaliśmy dopracowaną i wyczerpującą ofertę.

Oferujemy oryginalne części do urządzeń rolniczych oraz wysokiej jakości zamienniki. Zakupy w naszym sklepie można dokonać za pośrednictwem internetu. Zachęcamy także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiadają na pytania Klientów.

Sprawdź naszą ofertę

 

Co można u nas kupić :

Oryginalne części zamienne i zamienniki do ciągników i maszyn rolniczych m.in. produkowanych przez:

 1. KUBOTA
 2. DEUTZ-FAHR
 3. URSUS
 4. ZETOR

oraz do maszyn rolniczych następujących firm:

 1. AKPIL
 2. APV
 3. CYNKOMET
 4. EXPOM KROŚNIEWICE
 5. HARDI
 6. KONGSKILDE
 7. KRUKOWIAK
 8. KUBOTA
 9. KUHN
 10. MEPROZET
 11. MERLO
 12. POM AUGUSTÓW
 13. PRONAR
 14. PÖTTINGER
 15. ROLMAKO
 16. SAMASZ
 17. SIPMA
 18. STOLL
 19. STIHL
 20. UNIA Group (Pilmet, Brzeg, Famarol)
 21. WEIDEMANN