Producenci sprzętu rolniczego

s1

Firma KUNERT Poladowo z Wielkopolski oferuje ciągniki i urządzenia rolnicze sprawdzonych firm, produkujących sprzęt wysokiej klasy. Poznaj marki producentów, z którymi współpracujemy.

Urządzenia rolnicze wykonują coraz więcej prac w gospodarstwie i są coraz bardziej potrzebne do prowadzenia nowoczesnej działalności w tej branży. Pozwalają w dużym stopniu ograniczyć liczbę pracowników, z drugiej strony wymagają od zatrudnionych coraz wyższych kwalifikacji i opanowania obsługi coraz większej liczby urządzeń.

Najlepsze firmy produkujące urządzenia dla rolnictwa starają się uprościć obsługę oraz konstruują maszyny zdolne wykonywać coraz więcej czynności. Nasza firma współpracuje z producentami, którzy stale unowocześniają swoje produkty i wychodzą naprzeciw potrzebom nowoczesnych gospodarstw rolnych.

Nasi partnerzy

Jesteśmy dystrybutorem ciągników czeskiej firmy Zetor. To producent z ogromnym doświadczeniem, który w ostatnich latach zdobywa sobie coraz większe grono klientów. Czesi proponują zróżnicowaną ofertę, co pozwala właścicielom gospodarstw łatwo dopasować model ciągnika do swoich potrzeb.

Duńska firma Hardi to wybitny specjalista w dziedzinie produkcji opryskiwaczy. Różnorodność urządzeń, które produkują, pozwala łatwo wybrać odpowiedni egzemplarz. Ich maszyny wyróżniają się także wysoką jakością.

Polecamy szeroki wybór ładowarek teleskopowych firmy Merlo – czołowego producenta w tej dziedzinie na świecie. Mamy w ofercie zarówno ładowarki rolnicze, jak i dla branży budowlanej.

W naszej ofercie znajdują się także maszyny zielonkowe i uprawowe austriackiej firmy Pöttinger, szeroki wybór maszyn francuskich Kuhn, niemieckie miniładowarki przegłubowe Striegel, siewniki, kultywatory i brony polskiej Unii oraz produkty innych firm. Oferujemy także części zamienne ich produkcji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością przedstawią pełna ofertę sprzętu rolniczego dostępnego w naszej firmie.