Wynajem

s1
Wynajem

Firma KUNERT Poladowo prowadzi wynajem maszyn. Oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych Merlo oraz wynajem ciągników rolniczych Kubota.

Posiadanie własnych maszyn rolniczych w gospodarstwie nie zawsze ma uzasadnienie ekonomiczne. Czasami bardziej opłacalną opcją jest wynajmowanie traktorów czy urządzeń niezbędnych do konkretnych prac i tylko na czas, kiedy są one niezbędne. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom udostępniliśmy rolnikom m.in. z okolic Leszna i Kościana usługę wynajmu maszyn. Jest to propozycja dla osób poszukujących sprawnych, wysokiej jakości urządzeń przy zachowaniu jak najniższych kosztów

Wynajem ładowarki teleskopowej i ciągnika

Oferujemy maszyny najczęściej potrzebne do prac w gospodarstwie rolnym. Wynajmujemy ładowarkę teleskopową Merlo i ciągnik Kubota.

Ładowarka teleskopowa Merlo 34.7 Top to nowoczesna maszyna, która z łatwością daje sobie radę z ciężarami o wadze 3400 kg. Może je podnosić na wysokość ponad 7 m. Maszyna porusza się dzięki silnikowi o mocy 120 KM.

Ciągnik rolniczy Kubota M7173 ma silnik o mocy 175 KM. Jest stworzony do ciężkiej pracy polowej i sprawdza się w trudnych warunkach. Jest przy tym łatwy w obsłudze, ma cichą i komfortowa kabinę.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością udzielą wszelkich wyjaśnień.